Usługi PC i Laptop

Jeżeli czujesz, że Twój komputer zacina się lub chodzi wolniej i masz powoli tego dość, oznacza to, że najprawdopodobniej nagromadziło się w nim dużo „śmieci”. Żeby przywrócić Twojego PeCeta lub Laptopa satysfakcjonującej prędkości działania skontaktuj się z nami a nasi specjaliści zadbają o to, aby Twój sprzęt był jak nowy!!!

Wielu z nas przechowuje ważne dane, zdjęcia, czy prace pisemne. W momencie kiedy komputer ulegnie awarii często zostaje nam tylko rozłożyć ręce i prosić o cud… Jeśli tak myślisz, to jesteś w błędzie! Większość rzeczy nadal tkwi na dysku twardym, który wciąż można uratować. Odzyskiwanie danych nie jest łatwą sprawą, ale nie obawiaj się – poradzimy z tym sobie za Ciebie. Odzyskamy dla Ciebie wspomnienia, nieprzespane noce spędzone nad napisaną pracą, czy dane, bez których Twoja firma nie będzie mogła funkcjonować. Zaufaj nam a my zrobimy wszystko, żeby Cię nie zawieść.

Kiedy stary komputer stacjonarny zarasta już mchem, to z reguły każdy z nas marzy o nowej, super szybkiej stacjonarce. Często jest tak, że chcemy sami skomponować swoją „Skrzynkę”. Jednak nie każdy wie jak się do tego zabrać… Szukamy pomocy w internecie, czy u znajomych. Obawiam się, że to nie zawsze jest dobry pomysł. Po co masz się męczyć i narażać na niepotrzebne koszta? Zleć to nam. Zajmiemy się tym w pełni profesjonalnie!!!

Pęknięta matryca czy zalana klawiatura, to niestety coraz częstszy problem jeśli chodzi o Laptopy w dzisiejszych czasach. Bardzo często komputer z taką przypadłością ląduje w koszu… Czy nie lepiej zamiast inwestować w nowy komputer, po prostu naprawić naszego Laptopa? Nie masz umiejętności? Nie szkodzi. My pomożemy!!!

 

Często przyjęło się, że jeżeli laptop jest stary i wolno działa to należy go wymienić na inny model. Bo przecież w laptopie się części nie wymienia… Zastanów się chwilę i odpowiedz sobie na pytanie ile razy słyszałeś takie słowa. Niestety ale muszę wyprowadzić Cię z błędu. Bardzo często wystarczy wymienić stary dysk HDD na nowy, dużo szybszy dysk SSD. Prosty do wykonania dla nas zabieg tchnie w Twój komputer nowe życie!!!