O firmie

Jesteśmy firmą, która składa się z zespołu znajomych o różnych umiejętnościach i doświadczeniu. Mimo, że nie słyszałeś o nas, to być może niejednokrotnie mieliśmy przyjemność razem robić interesy! Cechuje nas duża dokładność. Kiedy już się za coś zabieramy, to chcemy powierzone nam zadanie wykonać jak najlepiej. W naszych szeregach znajdują się handlowcy, którzy szukają dla Ciebie jak najlepszych ofert oraz dokładają wszelkich starań, aby Twoje zamówienie mogło zostać zrealizowane jak najszybciej, informatyk – dla którego największym problemem jest to, że doba ma 24 godziny, ponieważ niejednokrotnie brakuje mu czasu na sen, oraz osoba od pisania reklam – starająca się znaleźć pomysł w najgłębszych czeluściach swojego umysłu. Razem tworzymy drużynę, która chce uwolnić klientów od korporacji narzucających schematy, według których sprzedawcy powinni postępować z klientami. Dla nas najważniejszy jest klient, który przychodzi ze swoim problemem właśnie do nas. 

Ostrzegamy, że nasza doba jest niestety tak samo długa jak Twoja. Czasem choćbyśmy chcieli uporać się z Twoim problemem możliwie najszybciej, to po prostu brakuje nam dnia. 

Co jeśli nam zaufasz? Otrzymasz fachową pomoc w zakresie informatyki i gwarancję dokładności. Jeśli już czegoś się podejmujemy, to 99.9% klientów wraca do nas jeśli tylko pojawi się kolejny problem. (pozostałe 0,1% jeszcze nie doświadczyło naszej skuteczności – ich problem jest w tracie rozwiązywania)

Zachęcamy Ciebie i Twoich znajomych do współpracy. Sprawdź nas a naszym zdaniem nie będziesz żałował tej decyzji.

 

Zapraszamy do współpracy